KARIÉRA

„Když se zaměstnání stane vášní je to úžasné.“

Založeno 2023

PRÁCE V ZANAKUP

Hledáme kreativní, komunikativní asistentku prodeje s kreativním myšlením, skvělou fantazií a zájmem o práci v obchodě a marketingu.

Náplň práce: Evidence zakázek, prodej a prezentace zboží, marketing, správa webových stránek, focení, zpracování podkladů, prodej produktů, vybavování a zasílání objednávek, propagace na sociálních sítích, evidence dokladů, pomoc při realizaci nových projektů a mnoho jiných aktivit spojených s chodem společnosti. Nehledáme profíka, ale člověka který má základy, je zodpovědný, ambiciózní, dochvilný, chce se učit, má ochotu pracovat i nadčas a má trochu umělecké a kreativní cítění. Vše ostatní se naučí 🙂

0

HODIN MĚSÍČNĚ

PRACOVNÍ DOBA

Pondělí až pátek variabilně 8 hodin denně v době mezi 08:00 hodin. až 19:00 hodin.
0

Pondělí až pátek variabilně 8 hodin denně v době mezi 08:00 hodin až 19:00 hodin.

PLAT

Platové podmínky závisí na zkušenostech uchazeče a budou dohodnuty osobně.
0

MĚSÍČNÍ PLAT V KČ DO

0

PLAT

MÍSTO

Práce v samém centru Prahy

NÁSTUP

Nástup možný ihned

Nezaujal vás tento typ spolupráce a raději byste spolupracovali s námi externě jako ambasador(ka)? Žádný problém, klikněte na tlačítko více informací.